Laces Base (1.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: About
ku: دەربارە

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
