Laces Base (2.1.6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Teaser
az: Tizer

en: Layout
az: Şablon

en: About
az: Haqqında

en: Full content
az: Tam məzmun
