Laces Base (2.1.6) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Full content
ht: Kontni konplè
