Laces Base (2.1.6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: About
lt: Apie

en: Full content
lt: Pilnas turinys
