Laces Base (2.1.6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Body
sk: Text

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: About
sk: Informácie o

en: Full content
sk: Celý obsah
