LaMetric Time (2.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Text
ar: نص

en: Send
ar: أرسل

en: here
ar: هنا

en: Other
ar: آخر

en: IP address
ar: عنوان الـIP
