LaMetric Time (2.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Text
kk: Текст

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа
