LaMetric Time (2.0.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Text
bg: Текст

en: Send
bg: Изпрати

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други
