LaMetric Time (2.0.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Send
sv: Skicka

en: here
sv: här

en: Other
sv: Övriga

en: Local
sv: Lokal

en: IP address
sv: IP-adress
