LaMetric Time (3.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Text
mr: अक्षर

en: Send
mr: पाठवा

en: here
mr: येथे
