LaMetric Time (3.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Text
be: Тэкст

en: Send
be: Адаслаць

en: IP address
be: IP адрас
