LaMetric Time (3.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Text
da: Tekst

en: here
da: her

en: API key
da: API-nøgle

en: Local
da: Lokal

en: IP address
da: IP-adresse
