LaMetric Time (3.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Text
eo: Teksto

en: Send
eo: Sendu
