LaMetric Time (3.0.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Text
gl: Texto

en: Send
gl: Enviar

en: here
gl: aquí

en: IP address
gl: Enderezo IP
