LaMetric Time (3.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Test
ja: テスト

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Text
ja: テキスト

en: Send
ja: 送信

en: here
ja: こちら

en: IP address
ja: IPアドレス

en: Access token
ja: アクセストークン
