LaMetric Time (3.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Send
ka: გაგზავნა
