LaMetric Time (3.0.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Text
ru: Текст

en: Send
ru: Отправить

en: here
ru: здесь

en: API key
ru: API-ключ

en: Application
ru: Приложение

en: Local
ru: Локально

en: IP address
ru: IP-адрес

en: Connection
ru: Соединение

en: Access token
ru: Ключ доступа
