LaMetric Time (3.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Text
tr: Metin

en: Send
tr: Gönder

en: here
tr: buraya

en: Local
tr: Yerel

en: IP address
tr: IP adresi
