LaMetric Time (3.0.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Text
ug: تېكىست

en: Send
ug: يوللاش

en: here
ug: بۇ يەر
