LaMetric Time (3.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: Text
fr: Texte

en: Send
fr: Envoyer

en: here
fr: ici

en: Other
fr: Autre

en: API key
fr: Clé d'API

en: Local
fr: Locale

en: IP address
fr: Adresse IP

en: Connection
fr: Connexion

en: Access token
fr: Jeton d'accès
