LaMetric Time (3.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Text
hr: Tekst

en: Send
hr: Pošalji

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: IP address
hr: IP adresa
