LaMetric Time (3.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Send
lv: Sūtīt

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: API key
lv: API atslēga

en: IP address
lv: IP adrese
