LaMetric Time (3.0.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Test
pt: Teste

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Text
pt: Texto

en: Send
pt: Enviar

en: here
pt: aqui

en: Other
pt: Outros

en: API key
pt: Chave da API

en: Application
pt: Aplicativo

en: IP address
pt: Endereço IP

en: Access token
pt: Chave de acesso
