Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ
