Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: URL alias
bg: URL синоними
