Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན
