Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Imported
ca: Importat

en: URL alias
ca: Àlies URL
