Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: URL alias
da: Alternativ URL
