Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL
