Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: ID
eo: Identigilo
