Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Imported
es: Importado

en: URL alias
es: Alias de URL
