Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: URL alias
et: URL-i alias
