Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: URL alias
fi: Osoitealias
