Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Imported
fr: Importé

en: URL alias
fr: Alias d'URL

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: Slug
fr: identifiant machine
