Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: URL alias
hi: यूआरएल उपनाम
