Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Imported
hu: Importált

en: URL alias
hu: Webcímálnév
