Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: URL alias
id: Alias URL
