Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು
