Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas
