Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
