Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय
