Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL
