Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: URL alias
pl: Alias URL
