Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: هویت

en: URL alias
fa: آدرس مستعار
