Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند
