Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Imported
pt: Importado

en: URL alias
pt: Apelido de URL
