Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: API Settings
sk: Nastavenia API
