Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: URL alias
sl: URL psevdonim
