Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: URL
sq: Adresa URL
