Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: URL
te: యూఆరెల్
